Gebruik het stappenplan voor het oplossen van vraagstukken.
\(\text{ Lotte bestelt 6 (even dure) strips online en betaalt hiervoor 63.7 euro.}\\
\text{De verzendingskosten van 4 euro zijn inbegrepen.} \\
\text{Hoeveel kost een van de strips ?}\)
\(\text{ Lotte bestelt 6 (even dure) strips online en betaalt hiervoor 63.7 euro.}\\
\text{De verzendingskosten van 4 euro zijn inbegrepen.} \\
\text{Hoeveel kost een van de strips ?}\\\text{x is de kostprijs voor slechts een van de strips} \\
\color{red}{ 6 . x + 4 = 63.7} \\
\Leftrightarrow 6 . x = 63.7 - 4 = 59.7 \\
\Leftrightarrow x = 9.95 \\
\text{De kostprijs is 9.95 euro.}\)